У Черкасах вперше пройшов Фестиваль ватр роїв військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

23 жовтня 2019, 11:00

Обласний Фестиваль ватр роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») вперше відбувся у Черкасах 17 жовтня.

Його провів Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. Захід присвятили Дню захисника України, - інформують в Департаменті освіти і науки ОДА.

У фестивалі взяли участь 17 роїв закладів освіти Черкащини. «Ватра» – це один із етапів гри «Сокіл» («Джура»), на якому учасники роїв демонструють творчо-мистецький звіт (мистецьку композицію). Кожного року визначається загальна тематика для виступів. Цього року – це «Слава Героям». Тож кожен рій повинен був представити театралізоване дійство, яке за змістом відповідало темам Української революції 1917-1921 років, українського козацтва, сучасної історії (зокрема Революції гідності, захисту від агресії в Криму та на Сході України), видатних особистостей визвольних змагань за українську соборну державність.

Творчі звіти роїв включали такі жанри: художнє слово, українська народна пісня, танок (можливо з елементами бойових мистецтв), гумор та жарти.

Зазначимо, що фестиваль покликаний відзначити сучасних Героїв, які боронять Схід України та нагадати підростаючому поколінню про визначні битви та особистостей, події та державотворчі процеси, що стали визначальними у формуванні української історії, українського суспільства, української державності. Також у рамках виступів рої мають нагоду продемонструвати різноманітність форм та напрямків у виступах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору