У Черкасах військового не впустили в маршрутку з собакою: на автостанції кажуть, що не чули про цей випадок

14 лютого 2023, 15:40

Фото із соцмереж "Ерві"

Днями військовослужбовець із позивним "Ерві" поділився у своїх соцмережах неприємною ситуацією. За словами військового, в Черкасах його не пустили до автобуса разом із собакою, який їхав з ним з Бахмутського напрямку.

"Ерві" розповів, що конфлікт стався на автостанції по вулиці Дашковича, в автобусі на Київ.

- Або їдеш без собаки, або взагалі не їдеш. Виходь з маршрутки. І мені пофіг, що вона спала з тобою в спальнику на бухмутівському напрямку. Думав, таке ставлення почнеться пізніше, - написав військовий.

Після цього до Києва він добирався за допомогою сервісу BlaBlaCar.

Фото із соцмереж "Ерві"

Водночас на автостанції по вулиці Дашковича в коментарі Про все розповіли, що про цю ситуацію самі дізналися із соцмереж.

- Ми були не в курсі цієї ситуації. Так, водій перебуває біля автобуса: він відповідає за багаж, розсаджує пасажирів. Але всім цим процесом керує диспетчер. До диспетчера ніхто не підійшов. Я чесно дивуюся і не розумію цього конфлікту, тому що людина не підійшла до диспетчера, не звернулася в касу чи до когось іншого, - говорить директорка автостанції Віта Дмитрівна.

Також вона зазначає, що правил перевезення тварин ніхто не відміняв.

- Є правила, закон, де все прописано. Має бути намордник тощо. Ми всі люди, всі входимо в ситуацію. Ми все розуміємо і перевозимо тварин також. Потрібно було підійти до диспетчера і сказати, що людина хоче їхати зі своїм другом. Наразі інциденту на автостанції не було. Те, що я зрозуміла, хтось підійшов до водія, запитав, образився та поїхав на "Блаблакарі". Зі слів водія, я зрозуміла, що йому не сподобалися місця в автобусі, бо були 4 місця в кінці, - каже директорка та зазначає, що хотіла б розібратися в ситуації за присутності обох сторін: водія та військового.

Військовий "Ерві" у коментарі Про все додав, що хотів купити квиток в касі, але йому відповіли, що платити потрібно відразу водію.

- Не встиг зайняти місце, як за мною прибіг якийсь чоловік у спортивному костюмі й почав говорити: "Куди ти з собакою? Як ти посмів?" тощо. Не було навіть мови про те, що я порушив якісь правила перевезення, йшлося апріорі про те, що я з собакою, - каже "Ерві".

Військовий не розуміє, як така ситуація взагалі могла виникнути.

- Ми всі співчували собаці в Дніпрі, який втратив господарів і без них помер. Раділи за чотирилапих, які рятували людей з-під завалів. Власне, собаки гріють нас в спальниках і тішать після бойових виїздів. Ти повертаєшся з війни, абсолютно тверезий, з собакою, в якого зроблені всі вакцини, а до тебе таке ставлення, - говорить він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Аня :

Диспетчер з водієм в темі- квиток не продала,

Вгору