У Черкасах відремонтували збиткову котельню

02 серпня 2019, 15:13

Радянська котельня вулиці Кавказька, 11 приносила збитків щороку на понад мільйон гривень.  Ці кошти витрачалися на опалення приміщення котельні, яку будували на перспективу й планували надалі під'єднати до неї кілька нових будинків. Проте цього не сталося. І 20 років містяни платили за неефективно використане тепло. Цьогоріч за кошти комунального підприємства та міського бюджету котельню вдалося модернізувати та зробити більш ефективною.

Директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась розповідає, що раніше збитки котельні закладали в тариф, а вже після оновлення котельні зростання вартості опалення та гарячої води буде повільнішим, адже не буде таких витрат.

- Коли я став директором, мав припинити роботу неприбуткових котелень і модернізувати їх. Це передостання котельня, яка була збитковою в місті, на її ремонт ми витратили 900 тисяч із бюджету і 300 тисяч із комунального підприємства. Тут побудували нову топічну, установили сучасні котли ККД, яких - 104-105 відсотків. Тобто збитків уже не буде. Будівля не опалюватиметься і використовуватиметься, як складське приміщення, - сказав Павло Карась.

Приміщення старої котельні

За словами комунальника, котельня  повністю автоматизована й виведена на пульт диспетчера. Тепер диспетчер дистанційно може змінити всі налаштування. Ті сім людей, які раніше обслуговували котельню,  просто виконуватимуть іншу роботу на підприємстві.

Після презентації відремонтованого приміщення міський голова запустив котельню і мешканцям прилеглих будинків пішла гаряча вода.

- У нас є ще є одна збиткова котельня на Митницькій.  Ми хочемо продати цю будівлю через прозоро, - зазначив Карась.

 

Коментарі

1 сказав:

КПД 104-105% ИДИОТЫ

Александр сказав:

((104+105)/100)х0=Техническая грамотность руководителя предприятия.
Чиновники,.что с них возьмешь?.Руководят всем,куда пристроятся.

111 сказав:

карась по профилю – врач, как он руководит производством?
Поржал с 104%, они там все такие?

Николай сказав:

Что вас , УМНИКИ, не устраивает? Вот справка тепловиков: Теплоэффективность котельного оборудования, указывается в коэффициенте полезного действия. КПД газового котла, обязательно прописывается в технической документации. Согласно заверениям производителей, у некоторых моделей котлов (конденсационных), коэффициент достигает 108-109%, другие (стандартные) работают на уровне 92-98%.
http://stroy-aqua.com/voprosi/kpd-kondensacionnyx-kotlov.html

Вгору