Завдяки роботі нового підрозділу суттєво пришвидшиться доїзд автомобілів швидкої допомоги на виклики. Диспетчер, що приймає дзвінок, обробляє його і заносить дані в електронну базу. Після цього, згідно з даними GPS, визначає автомобіль, що знаходиться найближче до місця виклику, і направляє туди бригалу ЕМД.
Про це повідомляє кореспондент "Про все"
Прес-секретар Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги Ірина Назарок повідомляє, що поки-що до диспетчерської підключено лише місто і райони.
- Також у березні ми плануємо підключити ще Канівський та Чигиринський райони, а далі - і всю Черкаську область, - каже Ірина Назарок.
Директор Черкаського обласного центру екстренної медичної допомоги Ігор Фесун розровідає, що відкрити диспетчерську планували близько десяти років.
- Приміщення, у якому перебувають диспетчери зараз, є тимчасовим і розрахованим лише на два роки. Зараз ще будується більш сучасне і просторе приміщення, - говорить Ігор Фесун.
Голова Черкаської ОДА Роман Боднар говорить, що приємно вражений рівнем оснащення, хоч і тимчасової, диспетчерської.
- Зараз наше основне завдання якнайшвидше добудувати новий центр екстреної медичної допомоги, аби люди могли працювати в гідних умовах, - зазначає голова ОДА.
Підготувала Інга Голик
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram