У Черкасах відбудеться другий тур виборів: містянам дали карантинні рекомендації

14 листопада 2020, 15:38

фото тематичне

Під час проведення повторного голосування на місцевих виборах людям треба мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування і утриматися від відвідання таких приміщень із дітьми.

Як передає "Укрінформ", про це інформує у Фейсбуці Офіс Омбудсмана.

- Повторне голосування з місцевих виборів має проводитись із здійсненням протиепідемічних заходів, передбачених Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641. Виборцям під час проведення голосування необхідно: обробити руки дезінфікуючими (антисептичними) засобами перед входом до приміщення для голосування та після виходу з нього; мінімізувати час перебування у приміщенні для голосування, - йдеться у повідомленні.

Також виборцям рекомендують перебувати у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, таким чином, щоб були прикриті рот та ніс. Але уточнюється, що члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Окремо громадян просять утриматися від відвідування приміщень для голосування разом з дітьми і за можливості для здійснення голосування використовувати особисту ручку.

- Виборцям, які підлягають самоізоляції відповідно до пункту 20 Постанови, рекомендується здійснювати голосування за місцем перебування. При цьому виборці, які виявили бажання проголосувати за місцем перебування, не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування (повторного голосування) повинні подати заяву з доданою довідкою медичної установи про стан їх здоров’я для прийняття відповідною дільничною виборчою комісією на її засіданні рішення щодо їх включення до витягу із списків виборців для голосування за місцем їх перебування,- поінформували у Офісі омбудсмана.

Нагадаємо, що другий тур місцевих виборів у Черкасах відбудеться 22 листопада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору