У Черкасах в соцмережах шукають «десятників» для організації підкупу виборців

19 листопада 2020, 12:03

фото тематичне

Напередодні другого туру виборів 22 листопада в місті Черкаси в соціальних мережах (Instagram, Facebook, Viber) масово поширюються оголошення із пропозиціями щодо залучення громадян до виборів у ролі так званих «десятників». Такі дії можуть свідчити про організацію сітки по підкупу виборців.

Представники черкаського обласного відділення КВУ зателефонували за вказаними в соціальних групах номерами телефонів, де їм справді запропонували долучитися до роботи і залучити виборців до голосування в обмін на фінансову винагороду від одного з кандидатів.

Зокрема, один з чоловіків, який запрошував на роботу «десятників» у Viber вказав номер телефону, за яким потрібно зателефонувати. У приватній розмові чоловік пояснив завдання: необхідно агітувати виборців прийти і підтримати на виборах міського голови одного з кандидатів. Тих виборців, які готові його підтримати, необхідно записати в спеціальний список із вказанням ПІП, номеру телефону та адреси. За одну таку людину організатор платить 100 гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору