У Черкасах судитимуть групу наркодиллерів

01 червня 2020, 17:45

Заборонені до вільного обігу речовини члени організованої групи перевозили автомобілями до місця свого проживання, де зважували та розфасовували у картонні коробки з-під сірників. У подальшому коробки перевозили на територію іншого району Черкаської області, де поміщали в схованки (так звані «закладки») для подальшого збуту.

Досудовим розслідуванням зафіксовано дії членів злочинного угруповання щодо облаштування схованок, неодноразового збуту наркотичного та сильнодіючого лікарського засобів, а під час проведення обшуку за місцем їх спільного проживання виявлено наркотичний засіб-метадон в особливо великому розмірі, який вони зберігали для подальшого збуту.

Членам організованої групи обрано запобіжні заходи, в тому числі і тримання під вартою, та накладено арешт на належне їм майно.

Діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з Управлінням СБ України в Черкаській області та слідчого управління ГУНП в Черкаській області. 

Санкції інкримінованих обвинуваченим злочинів (ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 КК України) передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна. 

Коментарі

Вгору