Тепер без черг: у Черкасах створять Центр обслуговування громадян

08 лютого 2019, 20:15

У Черкасах створять Центр обслуговування громадян

У четвер, 7 лютого, міський голова Анатолій Бондаренко ознайомився з перебігом ремонтних робіт у приміщенні колишньої тютюнової фабрики (що на вулиці Благовісній, 170). Зараз тут триває облаштування Центру обслуговування громадян. У ньому надаватимуть послуги реєстрації місця проживання (прописки та виписки), державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а ще – реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 

Усі ремонтні роботи в приміщенні планують завершити влітку 2019 року.

– Ми маємо намір зробити все так, аби не мати черг і за півгодини закривати звернення людини. Тут буде розміщуватися вся картотека міста Черкаси. Проект розробляли за прикладом Києва (Документ-центр «Готово»), Дніпра й Одеси (Центр обслуговування громадян), – зазначив в.о. директора департаменту організаційного забезпечення Віталій Іляшенко.

Анатолій Бондаренко перевірив темпи виконання робіт та наголосив на важливості дотримуватися всіх будівельних норм. Водночас міський голова підкреслив, аби приміщення облаштували для вільного доступу людей із обмеженими можливостями.

– Ми повинні якомога швидше та якісніше зробити тут ремонт, аби вже цього року люди могли отримувати реєстраційні послуги в зручних і комфортних умовах, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

За  інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору