У Черкасах стартує проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців “Плюс-Плюс”

23 вересня 2023, 20:10

Ukrainian Army Soldier hugs woman with Ukrainian flag

В освітньо-культурному просторі Гончаренко центр Черкаси запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

Як розповіла директорка простору в Черкасах Анна Драч, головна мета проєкту – сформувати спільноту жінок із родин військовослужбовців, у якій кожна учасниця програми зможе отримати фахову допомогу та підтримку.

«Завдяки цьому проєкту жінки, матері та сестри бійців не залишатимуться наодинці зі своїми проблемами, не сидітимуть вдома в постійному тривожному стані. Вони потребують спілкування, допомоги, розвитку та розкриття свого потенціалу. І я впевнена, що такі програми потрібні всюди, не лише у Черкасах», – каже Драч.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

«Ми хочемо бути корисними для цих людей, допомогати в подоланні будь-яких перепон, підтримувати їхні ідеї та проєкти. А головне – нагадати, що вони не одні, що вони не залишаються віч-на-віч зі своїми проблемами. Саме тому наша програма дуже гнучка та адаптується під конкретні потреби учасниць», – додає Анна Драч.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Черкасах, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням

За інформацією мережі "Гончаренко центр"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору