У Черкасах сформували Регіональну раду “Орден Святого Пантелеймона”

16 червня 2022, 21:30

У Черкасах сформовано Регіональну раду «Орден Святого Пантелеймона». До її складу увійшли 11 осіб, серед яких – представники духовенства, медичні працівники, журналісти, громадські діячі. Попередній склад регіональної ради припинив свою діяльність.  

Спільним голосуванням Головою регіональної ради «Орден Святого Пантелеймона» обрали директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволода Кульчиковського.

«Завдання Регіональної ради – відбирати найбільш гідних представників медичної галузі і подавати їх на розгляд Національній експертній комісії для присудження Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» по одному кандидату в 12 номінаціях, –  розповів новий голова Регіональної ради Всеволод Кульчиковський. – У Черкасах поки що жоден медик не має такої відзнаки. Хоча гідні цієї високої нагороди, безумовно, є, і це особливо помітно у нинішній ситуації війни. Тому наша рада докладе всіх зусиль, аби черкаські медичні працівники не залишилися поза увагою. Зауважу, що, враховуючи воєнний час, очевидно, буде спрощено процедуру нагородження медиків».

Довідково. Громадську відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» в Україні було засновано 2009 року.  Вона має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров'я жителів України. Орден та відповідне посвідчення вручають на урочистій церемонії 9 серпня у День Святого Великомученика та Цілителя Пантелеймона.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору