Основи поводження зі зброєю, тактична підготовка, пожежна безпека, саперна справа й тактична медицина. Теоретичне та практичне відпрацювання цих актуальних в умовах воєнного часу тем розпочинають у ГО “Черкаський Інститут Міста” спільно з добровольцями Добровольчого формування Черкаської територіальної громади (ДФТГ). Усе - аби максимально підготувати цивільних до викликів війни.
Тренінги поділили на теоретичні з елементами практичних відпрацювань та на повністю виїзні практичні заняття із військової підготовки. Так охочим підготувати себе до надзвичайних подій чи тим, кому потрібно поновити знання, організатори пропонують такі теми:
- Основи поводження зі зброєю (вогнева підготовка).
- Тактична підготовка (відпрацювання елементів тактичної підготовки зі зброєю).
- Пожежна безпека та цивільний захист в умовах воєнного часу (формулюємо алгоритм дій, якщо в місті відбувся приліт).
- Саперна справа (військова підготовка).
- Тактична медицина (як врятувати життя на полі бою).
- Ціль Черкаського Інституту Міста - досліджувати, поширювати та впроваджувати кращі практики міського життя та управління. Враховуючи контекст і виклики нинішнього часу, дуже важливо нарешті перетворитися на громаду воєнного часу, яка фокусує свої зусилля, зокрема, і на військовій грамотності та військовій підготовці, - зазначає голова ГО “Черкаський Інститут Міста” Іван Подолян.
За словами начальника штабу Добровольчого формування Черкаської територіальної громади №1 Вячеслава Гори, такі заняття із цивільним населенням мають проводитися постійно, незалежно від воєнного стану, а в час воєнних дій - посилено.
- Бути готовим до надзвичайних ситуацій, якщо, наприклад, у твоєму місті стається пожежа через “приліт” ракети чи дрона, вміти і знати, як користуватися зброєю, щоб у критичний момент мати змогу захистити себе, свою родину та місто, а також розумітися на тому, як врятувати життя в умовах бойових дій - це найменше, що чого можна і треба бути готовим кожному громадянину. І ми, добровольці, готові максимально тренувати цивільних і передавати ці знання.
Тренінги проводитимуть як у просторі ЧІМ (вул. Симоненка, 5), так і на відкритій місцевості, про що учасникам будуть повідомляти окремо. Починають заняття уже з 20 грудня. Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/LEMtrRMXrMHW5gbq5
Вхід - довільний донейт на підтримку ДФТГ. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінках Черкаського інституту міста та ДФТГ в інстаграм.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram