У Черкасах пройшли ходою за свободу

18 жовтня 2019, 19:01

Акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми стартувала із Соборної площі сьогодні, 18 жовтня.

Акція спрямована на підвищення поінформованості населення щодо видів торгівлі людьми, актуалізацію важливості надання допомоги особам, які опинилися в подібній ситуації та привернення уваги до проблем пов’язаних з ними, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Після зачитування декларації свободи та виступів спікерів, учасники пройшли пішою ходою до площі «Дружба народів». Мовчазна та мирна хода цього дня пройшла вже вшосте, аби захистити мільйони чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. В Україні до цієї благородної акції долучилися усі обласні центри та міста.

Акція проведена за підтримки представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції, Благодійної організації «100% життя Черкаси», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору