У Черкасах презентували новий сучасний дизель-потяг (розклад руху)

23 вересня 2020, 16:00

Запуск нового сучасного дизель-потяга ДПКр-03 українського виробництва відбувся на залізничному вокзалі у Черкасах сьогодні, 23 вересня. 

Потяг курсуватиме за маршрутом «Черкаси - Сміла – Черкаси». Він розвиває швидкість до 140 км на годину, тож його пасажири зможуть дістатись станції Шевченка вдвічі швидше, ніж це було раніше на дизелі старого зразка (за 30 хвилин). 

Із 24 вересня цей потяг почне курсувати регулярно за новим графіком з однією зупинкою.

Дизель-потяг виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, який дістався черкаським залізничникам, понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Однак внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ „Укрзалізниця“ вирішило перевести ДПКр-03 на один із регіональних напрямків.

У потязі-експресі для користування пасажирів вагони 2-ого та 3-ого класів, відповідною буде різнитись і вартість квитків. Так вартість 2 класу складає 76 грн. 24 коп., а 3 класу — 26 грн. 20 коп. Вагони укомплектовані двома туалетами та місцями для людей з обмеженими можливостями, а також пандусами для їхньої зручності.

Як пояснила директор Черкаського залізничного вокзалу Тамара Ковеля, різниця у вартості залежить від комфорту проїзду. Втім, як стало зрозуміло з її слів, тарифна політика може змінюватись з часом. Можливим є і те, що за заявкою залізничного вокзалу у Черкасах, потяг буде доукомплектовано „бюджетними “ вагонами відповідно до попиту.

Як зазначив начальник моторвагонного депо Сергій Ляшенко, спочатку залізничники стикнулись з певними труднощами в експлуатації нового потягу. Проблемні питання вдалося усунути і він вже може повноцінно технічно обслуговуватись у нашому депо.

РОЗКЛАД руху нового потягу ДПКр - 03 Черкаси - ст. Шевченка (Сміла):

ЧЕРКАСИ 8:25 - ШЕВЧЕНКА 9:06

ЧЕРКАСИ 12:50 - ШЕВЧЕНКА 13.26

ЧЕРКАСИ 19:25 - ШЕВЧЕНКА 20:01

ЧЕРКАСИ 21:50 - ШЕВЧЕНКА 22:26

ШЕВЧЕНКА 7:28 - ЧЕРКАСИ 8:09

ШЕВЧЕНКА 10:17 - ЧЕРКАСИ 10:55

ШЕВЧЕНКА 15:09 - ЧЕРКАСИ 15:47

ШЕВЧЕНКА 20:14 - ЧЕРКАСИ 20:55

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Михайло :

Позитивна новина! І дуже прикро, що комунальний електротранспорт у місті ступориться зусиллями хабарників.

Вгору