У Черкасах попрощались із трьома полеглими на війні прикордонниками

09 лютого 2023, 12:47

​​У Черкасах попрощалися із трьома прикордонниками, які загинули, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України. В останню путь провели Володимира Орєхова, Максима Плаксія та Сергія Бондарєва.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Володимиру Орєхову було 38 років. Він народився на Луганщині, навчався у Черкаському економіко-правовому коледжі, здобув кваліфікацію товарознавця митної справи. Із 2007 по 2019 рік служив за контрактом у Державній прикордонній службі, був учасником АТО.

Із початком повномасштабного вторгнення був призваний боронити нашу землю від російського ворога. Володимир Миколайович загинув на Луганщині в результаті танкового обстрілу.

35-ти річний Максим Плаксій був родом з Черкас. Навчався у ЗОШ №28, після закінчення Черкаського економіко-правового коледжу працював у сфері торгівлі та захоплювався IT-технологіями.

Максим Плаксій

Коли рашисти розпочали повномасштабне вторгнення в Україну, вступив до лав прикордонної служби. Максим Миколайович загинув, захищаючи український Бахмут від ворожої орди, отримавши бойові поранення, не сумісні з життям.

Сергію Бондарєву назавжди залишиться 46 років. Черкаський воїн-захисник у мирному житті був електриком, працював на Черкаській ТЕЦ та на ПСП «Ньютон». Сергій Валерійович захоплювався образотворчим мистецтвом і поезією.

Сергій Бондарєв

Пішов на службу інспектором прикордонної служби. Життя воїна обірвалося на Донеччині внаслідок поранень, несумісних з життям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору