У Черкасах попрощались із полеглим на фронті кулеметником

09 січня 2026, 14:54

У Черкаській громаді попрощалися з полеглим у російсько-українській війні захисником — солдатом Богданом Патланем.

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Богдан Олексійович народився в Черкасах. Навчався у Черкаській середній школі №7. Після її закінчення вступив до професійного ліцею №17, де здобув спеціальність автослюсаря.

Після навчання проходив строкову військову службу у військах протиповітряної оборони. Повернувшись до цивільного життя, працював автослюсарем на заводі «Богдан». Згодом понад десять років трудився на підприємстві «Юрія-Фарм».

З початком повномасштабного вторгнення Богдан Патлань знову став до лав ЗСУ. Він проходив військову службу на посаді кулеметника стрілецького відділення. Захисник загинув у бою на території Донецької області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору