«Мистецтво для душі» – так називається виставка творчих робіт, створених людьми з інвалідністю. 15 вересня о 15.00 у вестибюлі обласного краєзнавчого музею буде представлено майже сотню робіт підопічних із соціальних установ області, які вони виконують у різних техніках (графіка, живопис, ліпка з пластиліну).
Виставку «Мистецтво для душі» організовано за підтримки департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА. Її мета – сприяти утвердженню толерантності, громадянського суспільства.
На виставці представлені роботи 4-х мешканців Гельмязівського, Смілянського, Вікторівського психоневрологічних інтернатів та черкаського геріатричного пансіонату.
«Такі виставки допомагають розвивати людяність, доброзичливість у ставленні одне до одного. Ці люди мають щиру душу і прагнуть спілкування, – переконана завідувачка відділу науково-просвітницької та виставкової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Марина Бугеря. – Автори робіт, як правило, самоучки, але мистецький рівень їхніх творів досить високий. За кордоном подібні творчі проєкти досить поширені».
За словами Марини Бугері, 2 роки тому в Черкасах уперше успішно презентували персональну онлайн-виставку художника-аматора з Донеччини Володимира Перенесенка. Після переїзду із зони АТО чоловік живе у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті.
Нині дирекція музею вирішила продовжити цю справу. І тепер розширила число учасників.
Виставка «Мистецтво для душі» триватиме в обласному краєзнавчому музеї до 9 жовтня.
За інформацією пресслужби Черкаської міськради
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram