У Черкасах покарали водія тролейбуса, який на великій швидкості їздив містом (відео)

06 лютого 2019, 17:55

У Черкасах покарали водія тролейбуса, який на великій швидкості їздив містом

Водія тролейбуса № 7 КП "Черкасиелектротранс", який порушив правила надання послуг з перевезення пасажирів відсторонили від посади. Про це повідомив директор комунального підприємства Петро Кучер.

Напередодні,  журналіст "Про все" Олександр Носенко зафільмував момент, де водій, згаданого тролейбусу, рухається містом на великій швидкості та пропускає обов'язкові зупинки. Кондуктор тролейбусу запевняв, що цей рейс є спеціальним, тому вони не надають послуг з пільгових перевезень учасникам бойових дій, яким є наш журналіст.

Після оприлюднення допису журналіста із відео, де зафіксовано правопорушення,  водія тролейбуса, відсторонили від керування транспортним засобом.

Директор КП "Черкасиелектротранс" Петро Кучер повідомив, що за фактом порушення на підприємстві провели службове розслідування.

- Шановний пане Олександре! Відповідно до Вашого звернення за фактом виявленого порушення повідомляю: за результатами службового розслідування водія тролейбуса за допущене порушення «Правил надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом» від сьомого лютого відсторонено від керування тролейбусом та переведено на посаду слюсаря служби ремонту рухомого складу, - прокоментував подію комунальник.

Анатолий сказав:

охренеьи что ли? где доказательства? тролейбусс не может превышать 60-70 км у него скорость это раз. а почему же маршрутки которые превышают скорость не останавливаться на остановке ездят с открытой двепью им ничего

Віктор сказав:

Відсторонення водія від виконання посадових обов’язків може бути внаслідок : незадовільних знаннь під час атестації( при умові кваліфікації 3 клас), в інших випадках зниження класності; систематичне порушення транспортної дисципліни, посадової інструкції, трудової дисципліни за рішенням атестаційної комісії; ДТП з важкими наслідками( на час слідства), проблеми зі станом здоров’я( профнепридатність) .З інших питань – попередження, догана, сувора догана. Інші питання вирішуються на комісії по трудовим супкречкам.

ЮЗР сказав:

А мне понравилось) Лучше б все так езжили а не “ползли”

Вгору