У Черкасах планують створити “Алею молоді”

11 березня 2020, 15:34

На березі Дніпра у Черкасах, поряд «Долиною троянд», створюють ще один парк. Він називатиметься «Молодіжний». Саме таку назву обрали серед варіантів, які запропонували жителі Черкас під час опитування, яке минулоріч провела міська влада.

- Раніше ця територія перебувала в оренді, потім угода була скасована. Це місце було занедбаним і засміченим. Тож під час наради із міським головою Анатолієм Бондаренком було ухвалене рішення створити тут парк. Процес розпочався. Міськвиконком і міська рада ухвалили рішення про створення об’єкту природно-заповідного фонду – парку «Молодіжний», нині він перебуває на балансі облради і очікує рішення про занесення до природно-заповідного фонду України, - повідомив начальник відділу екології Володимир Гусаченко.

Парк матиме територію у 7,5 га. Нині проведене розчищення більшої частини парку і розпочато озеленення. Висаджена алея платанів, сосни, ялини і дерева листяних порід. Близько 150 дерев тут планують висадити 20-21 березня під час проведення Всеукраїнської акції «Озеленимо Україну».

- Також є ідея створити тут «Алею молоді». Щоб випускники шкіл, замість того, щоб запускати у повітря кульки, висаджували дерева у цьому парку. Сподіваємося, така традиція приживеться серед черкаських випускників, - розповів Володимир Гусаченко.

Нині виготовляється ескізний проект парку, який потім буде винесено на розгляд громадськості, і жителі міста зможуть внести свої пропозиції.

За інформацією із пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору