У Черкасах на хабарі затримали офіцера ЗСУ (фото, відео)

26 жовтня 2018, 11:01

У Черкасах на хабарі затримали офіцера ЗСУ (фото, відео)

У четвер, 25 жовтня, військова прокуратура Черкаського гарнізону Центрального регіону України затримала начальника фінансової служби військової частини, дислокованої в м. Черкаси.

Затримання відбулося разом із слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області за оперативного супроводу працівників відділу з боротьби із корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Черкаській області. Майора ЗСУ затримали безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди в загальному розмірі 4850 гривень від співслужбовця цієї ж військової частини.

Було встановлено, що вказана військова службова особа організувала цілий тіньовий "бізнес", а саме – розробила і впровадила злочинну схему вимагання та одержання від військовослужбовців своєї ж частини неправомірної вигоди за "швидку і безперешкодну" підготовку фінансових документів щодо проведення виплат належних військовослужбовцям грошових коштів перед звільненням зі служби (компенсації за не отримане речове майно, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань тощо). Тобто, за вчинення дій, які входять до її компетенції. При цьому "бізнесмен у погонах" наголошував, що у разі не передачі йому коштів, він буде затягувати вчасне проведення та чинитиме інші перешкоди в отриманні військовослужбовцями належних їм коштів.

Під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій 19 жовтня було задокументовано передачу нечистому на руку майору-"фінансисту" першої частини неправомірної вигоди на суму 3 тисячі гривень.

На передачі другої частини у сумі 1850 гривень правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірну вигоду у затриманого було вилучено.

За повідомленням військової прокуратури Черкаського гарнізону

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору