У Черкасах ліквідували стихійну торгівлю поблизу ТЦ

23 березня 2020, 17:01

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка, разом з інспекторами, представниками патрульної поліції Черкаської області та керівництвом КП «Черкаські ринки» працівники управління Черкаської міської ради ліквідували незаконну торгівлю по вул. Сумгаїтській.

Про це повідомив керівник управління Станіслав Коломієць.

Вчора виконавчий комітет ЧМР своїм рішенням заборонив діяльність продуктового ринку просто неба біля ТЦ «Міленіум». Проте сьогодні тут знову продавали м‘ясо та молочні продукти.

Після тривалих суперечок торгівлю таки згорнули.

- Сподіваюсь на свідомість продавців: що завтра, і у наступні дні вони тут не з‘являться. Проте як воно буде - покаже час. Буде треба - приїдемо переконувати знов. З розумінням ставлюсь до потреб дрібних підприємців, але Закон має виконуватись всіма, без вийнятку, - зазначив начальник управління інспектування.

Крім того, інспектори разом з представниками патрульної поліції та керівництвом «Епіцентру» провели спільну нараду щодо необхідності дотримання обмежень в роботі гіпермаркету на період карантину.

За словами Станіслава Коломійця, напередодні «Епіцентр» порушив введені правила, за що поліцією було складено та передано до суду протокол про адміністративне правопорушення. В подальшому керівництво гіпермаркету пообіцяло обмежити доступ у відділи із товарами, забороненими для продажу, та розмістити таблички із відповідною інформацією.

За інформацією із пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору