У Черкасах легалізували зарплат майже на 5 мільйонів

26 грудня 2019, 13:02

Таким є результат діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у листопаді 2019, - повідомляють в Черкаській міськраді.

Так, легалізовано доходу по юридичних особах на суму 3 658,8 тис. грн. Додаткові надходження до бюджету ПДФО склали 658,6 тис. грн. По фізичних особах підприємцях легалізовано доходу на суму 1 190,4 тис. грн. Додаткові надходження до бюджету ПДФО склали 214,28 тис. грн.

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у листопаді 2019 року провела два планові засідання. До участі запросили суб’єктів господарювання, які у вересні цього року виплачували зарплатню, нижчу від встановленого законодавством мінімального рівня. Із 29 підприємців на засідання з’явилися 21.

Підприємців закликали вжити всіх можливих заходів щодо підвищення розміру зарплатні та переведення працівників на 40-ка годинний робочий тиждень. Також роботодавців проінформували про послуги служби зайнятості з пошуку та підбору кадрів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору