У Черкасах хочуть “закільцювати” дві вулиці

07 листопада 2019, 21:03

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із головним архітектором міста Віталієм Чернухою та проектувальником Адамом Заїкою проаналізували робочий проект реконструкції вулиці Сержанта Жужоми на ділянці від вулиці Гагаріна до вулиці Героїв Дніпра.

Проект має закільцювати вулиці Гагаріна і Героїв Дніпра, щоб створити на цій ділянці зручніший, а головне безпечніший трафік. Згідно з проектом пішохідну зону вздовж дороги буде доповнено велодоріжкою, а для зручності мешканців прилеглих будинків на дорозі планують облаштувати дві автобусні зупинки.

За словами директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артура Савіна, проект уже отримав позитивний експертний висновок. Вартість робіт становитиме близько 18-19 млн грн, оскільки під час реконструкції цієї вулиці доведеться повністю переносити водогін, який було прокладено під проїжджою частиною ще при побудові Митниці.

- Сподіваюся, що роботи розпочнуться вже в наступному році після проведення відповідних тендерних процедур. Після оголошення тендеру запрошуємо провідні компанії взяти участь у реконструкції дороги, яка має стати не гіршою за Героїв Дніпра, - зауважив Анатолій Бондаренко.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору