У Черкасах хочуть створити електронний сервіс для зручного користування громадським транспортом

10 травня 2019, 13:05

Помічник міського голови Черкас з питань транспортної реформи Павло Мосійчук повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що розшукує талановитих розробників ботів для месенджерів та всіх небайдужих громадянам, які мають бажання допомогти місту ставати кращим.

У коментарі журналісту "Про все" Павло Мосійчук повідомив, що має на меті створити у Черкасах новий електронний сервіс, який покликаний зробити користування громадським транспортом міста зручнішим.

- Ідея створення чат-ботів полягає в тому, що людина, яка виявила якусь проблему в діяльності громадського транспорту, мала змогу зафіксувати на камеру свого смартфону ту чи іншу проблему та надіслати цю інформацію нам на обробку. Також ми хочемо зробити, щоб розклади руху громадського транспорту у Черкасах були доступні через месенджери, - повідомив Мосійчук. - Попередньо, це має працювати так: в месенджері можна буде написати зупинку, де ти знаходишся, а у відповідь отримати вичерпну інформацію про рух транспорту і його графік по відношенню до цієї зупинки.

Ініціатор просить долучатися до розвитку та втілення цієї ідеї усіх небайдужих та, особливо ІТ-розробників, за наступники контактами:

- в приватні повідомлення у Фейсбук за посиланням;

- на електронну пошту за адресою - [email protected].

Нагадаємо, 25 квітня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про призначення громадського активіста, одного з ініціаторів транспортної реформи в Черкасах, Павла Мосійчука своїм помічником. Анатолій Васильович зазначив, що Мосійчук опікуватиметься питання транспорту в Черкасах.

Читайте також: Поки автобуси їздять, ніяких змін у сфері транспорту Черкас не відбувається та Про совок, тролейбуси і космос.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

с этим спецом все понятно–2й ботнар

Вгору