У Черкасах ізолятор тимчасового тримання облаштували за європейськими стандартами

26 січня 2023, 16:29

Сучасний механізм забезпечення прав затриманих запровадили в Черкаському ізоляторі тимчасового тримання. Він дозволить поліпшити умови праці та несення служби поліцейських, які працюють в установі цілодобово.

“Таке відбувається по всій Україні, ми поступово ремонтуємо, не дивлячись на те, що тривають бойові дії. На сьогодні у Черкасах це один з ізоляторів, який відповідає європейським стандартам”, — зазначив начальник Управління дотримання прав людини НПУ Руслан Горяченко.

В ізоляторі тимчасового тримання відновили всі комунікації, а також встановили сучасні системи відеоспостереження, які поєднані з інформаційною підсистемою “Custody Records”. Це дає змогу посилити гарантії захисту від неналежного поводження з особами, що там перебуватимуть й захистити самих правоохоронців від неправдивих звинувачень з боку затриманих.

“Використання системи відеоспостереження має бути постійним. Їх технічні можливості дозволяють дистанційно спостерігати за станом забезпечення прав затриманих у будь-який час доби та автоматизувати роботу поліцейських у цілодобовому режимі”, — наголосив керівник поліції області Вячеслав Гурін.

Цього року поліція Черкащини планує покращити умови утримання затриманих і в інших ІТТ області зокрема, на Уманщині та Смілянщині.За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору