У Черкасах юнак викликав швидку і вразив фельдшера електрошокером

13 листопада 2020, 13:22

17-річний хлопець викликав собі швидку на ''біль у серці'' учора, близько 20-ї години вечора. Додав, що в переддень у нього було ураження струмом від електрошокера.

На виклику 21-річна фельдшерка зробила ЕКГ та виміряла тиск пацієнту. Медичні маніпуляцї молодик супроводжував нецензурною лексикою. Скарги хлопця не підтвердились. Тож медпрацівник пояснила молодому чоловіку, що для госпіталізації причин немає.

Він почав сперечатися з медиком та бабусею, розкидаючи всі речі, які потрапляли під руку. Вхідні двері були зачинені, фельдшер не могла вийти. Потім хлопець почав кулаками трощити все та витягнув електрошокер.

Він ударив бабусю, на фельдшерку прийшовся удар електрошокером. До того ж обіцяв ще вийти ''убити водія швидкої та розтрощити й автомобіль''. Дівчина повідомила диспетчера про напад та попросила допомоги. Було викликано Державну службу охорони та поліцію. В цей час хлопець вибіг з квартири. Бригада чекала допомоги в автомобілі швидкої, поки неадекватний пацієнт ховався за гаражами.

За 10 хвилин він сам підійшов до служби охорони і почав розказувати, що він ''просто хотів налякати''. Зараз фельдшер знаходиться в кардіологічному відділенні Третьої Черкаської міської лікарні. Після нападу у неї було порушення серцевого ритму, піднявся тиск та під час зняття ЕКГ дівчина втратила свідомість. Наслідки ураження електрострумом вона може відчувати ще кілька днів.

За інформацією пресслужби КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору