У Черкасах досі не знайшли винних у смерті 13-річної школярки (відео)

15 січня 2019, 12:01

У Черкасах досі не знайшли винних у смерті 13-річної школярки (відео)

Досі не знайшли винних у смерті 13-річної школярки в Черкаському дитячому санаторії. Трагедія сталася ще наприкінці серпня 2018 року. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "НТН".

Пізно ввечері 13-річна Віталіна поскаржилася, що почувається зле, а вже за дві години лікарі констатували смерть дитини. Чому померла дівчинка, медики не знають і досі. А от про свої підозри розповіли батьки.

- Діти кажуть, що у неї почала боліти голова і потім шукали медсестру 15 хвилин, а тоді вже почали вимірювати тиск, поклали її на ліжко. Нам сказали, що нічого їй не давали, а потім давали корвалол, - розповідає мама загиблої дівчинки Оксана Галайко.

Коли в санаторії зрозуміли, що дівчинці стало гірше, то викликали швидку медичну допомогу. Дві бригади годину намагалися реанімувати Віталіну, але довезти до лікарні її не встигли.

- У висновках комісії, яка була проведена, що за деякий час, коли Віталіна випила корвалол, то почала кричати, втрачати свідомість. На мою думку, причиною смерті є дуже стрімка алергічна реакція, - зазначив батько загиблої дівчинки Ігор Позняк.

Дивіться у сюжеті з 10:55.

Нагадаємо, що 18 серпня 2018 року у Черкаському дитячому санаторії померла 13-річна дівчинка.

Реанімацію проводили більше 50 хвилин, дві бригади швидкої медичної допомоги і спеціаліст дитячої обласної лікарні. Згодом була зафіксована смерть.

Ігор сказав:

За корвалол неправда написана,якби це була алергічна реакція діагноз давно був би поставлений

Вгору