У Черкасах досі не ухвалили бюджет – депутати знову прогуляли сесію

10 січня 2019, 10:41

Лише 15 депутатів із 42-ох зібралося в сесійній залі сьогодні, 10 січня. Для проведення засідання потрібно 22 народних обранці.

- У нас досі не прийнятий бюджет, тому пропоную в понеділок запросити голів фракцій, хай вони пояснять причини, чому депутати не ходять на сесії і через них не можемо нормально виділяти гроші на медицину, ЖКГ тощо, - зазначила головний спеціаліст департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради Любов Майборода.

- Ми живемо у цивілізованому суспільстві і сподіваюся, що сьогодні депутати не прийшли через зимові свята, від яких вони не можуть відійти, - прокоментував громадський активіст Дмитро Кухарчук.

Міський голова Анатолій Бондаренко вважає, що своїм рішенням не прийти на сесію депутати хочуть уникнути публічного обговорення бюджету розвитку міста.

Коментарі

Убийца сказав:

пид..ги

Черкащанка сказав:

Я навіть не сумнівалася! От якби за прогули карали гривнею, тоді б, може, щось би й змінилося. А так – вони гуляють, а з/п іде! Немає бюджету – “байдуже”! Ціле місто може залишитися без виконання наміченого, бюджетники – без з/п, а вони – в загулі!

Володимир сказав:

Вони не отримують зарплату!

Вгору