У Черкасах діти, які борються з онкологією, каталися на байках (ФОТО, ВІДЕО)

01 червня 2023, 10:47

Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей для нинішніх та колишніх пацієнтів Обласного центру дитячої онкології та гематології влаштували низку заходів. Зокрема, діти покаталися на мотоциклах з професійними байкерами.

Психологиня онкодиспансеру Надія Азаматова вважає, що подібні заходи дуже важливі для дітей, які хворіють.

"Такі акції дарують позитивні емоції. Я дивуюсь нашим людям, які, незважаючи на те, що зараз триває війна, знаходять час і можливості дбати про інших. Онкологія - хвороба, яка зачіпає всю родину. Тому такі заходи - це розвантаження і для дітей, і для дорослих. Позитивні емоції дають сили боротися з хворобами", - каже психологиня.

Черкащанка Анна з донькою Поліною вже не перший раз відвідують подібні заходи. Поліна більше трьох років тому вилікувалась від онкологічної хвороби, а зараз проходить планові обстеження.

"Дуже важливо, що такі заходи влаштовують і для батьків дітей, які мають онкологію. Це дуже велика підтримка для нас. А дітям такі позитивні емоції допомагають одужувати і почуватися повноцінно", - каже Анна.

"Захід присвячений Дню захисту дітей, ми влаштовуємо його вже шостий рік поспіль. Ми вже тривалий час працюємо з такими дітками і розуміємо, що якою б сильною не була медицина, дуже важливим є психологічний стан", - говорить очільниця благодійної організації "Подаруй дитині світ" Світлана Федорова.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору