У Черкасах байкери пікетують ОДА через дорогу-вбивцю (фото, відео)

14 серпня 2019, 12:58

У Черкасах байкери пікетують ОДА через дорогу-вбивцю (фото, відео)

Біля обласної державної адміністрації сьогодні зібралися мотолюбителі, аби спитати у представників влади, хто і коли візьме на баланс кілометр "нічийної" дороги від знаку Черкаси до Руськополянського КП у напрямку Сміли.

Нагадаємо, нещодавно там розбився байкер, який приїхав до Черкас на мотофестиваль. Його подруга зараз у важкому стані в реанімації.

У Черкасах байкери пікетують ОДА через дорогу-вбивцю (фото, відео)

До мітингарів вийшов заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв, який розповів, що область уже неодноразово зверталася до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з проханням взяти цей відрізок шляху на баланс міста.

- Буквально на тому ж відрізку знаходиться черкаський аеропорт. За оренду землі комунальне підприємство обласної ради платить у бюджет міста Черкаси. Тому логічно, що ця дорога має належати місту, - заявив чиновник.

У Черкасах байкери пікетують ОДА через дорогу-вбивцю (фото, відео)

Активісти, у свою чергу, поцікавилися, чому там немає хоча б попереджувальних знаків. На це їм заявили, що встановити знаки - не проблема, і вони там будуть хоч сьогодні. На такі відповіді мітингарі відреагували скептично.

- Якщо дорога нічия, то давайте ми туди виїдемо, поставимо там палатки, і вона буде наша, - зазначив один із учасників акції. - Закрити на день - і все залатають. Крім того, представника влади запитали: хто ж незаконно весь цей час ремонтував нічийну дорогу.

На це питання у пана заступника відповіді не знайшлося. Натомість він попросив два дні "для з'ясування ситуації".

Крім того, байкери нарікають, що загиблому мотоциклісту нібито вже хочуть "пришити" перевищення швидкості, мовляв, сам винен у тому, що сталося.

За словами активістів, родичі Олександра зазначають, шо справу передали кудись "вище" і ніхто навіть не знає, хто зі слідчих нею займається.

- Маю надію, шо місто Черкаси таки збере позачергову сесію і прийме на баланс цю дорогу, - додав Омаргалієв.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

тоня :

як так скільки років існує проблемна дорога і з чиновників міста.області робота 0 .жах.думаю відповідальність повинні понести керманичі черкащини.

Вгору