У Черкасах аптеки відпускають інсулін лише для дітей

07 жовтня 2019, 16:46

Через дефіцит коштів у розмірі п'яти мільйонів гривень аптеки відпускають інсулін лише для дітей.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я ЧМР під час засідання виконавчого комітету.

Для понад двох тисяч інсулінозалежних черкащан потрібно близько 18 мільйонів гривень і зараз не вистачає п'ять мільйонів. Кошти, які були в департаменті, практично використали на 1 вересня. Після виділення коштів із обласного бюджету аптеки на разі відпускають інсулін, але лише для дітей.

Минулого року була аналогічна ситуація. В інших містах України схожа ситуація, приміром у Харкові не вистачає близько 20 млн і вони не планували виділяти їх з міського бюджету. Позиція міністерства з цього приводу не визначена.

На одного пацієнта в місяць виділяється в середньому 600 тис. грн. Уже надходять звернення від людей, у яких уже не лишилося запасів інсуліну. Для того, щоб виділити гроші на відшкодування аптекам, потрібно прийняти спеціальну програму, за яку проголосує виконком, можливо, завтра на сесійному засіданні.

Єдине зауваження від фінансового відділу - це те, звідки взяти гроші. Ця програма буде пуста, для того, щоб вона працювала потрібно ще знайти кошти.

Поділитись

Коментарі

Виктор. сказав:

Мерзавцы руководили страной, а как будет сейчас? Прошло 5 месяцев. А где результаты? Терпение кончается у народа. Слуги могут пировать. Пенсионеры-диабетики к Новому году вымрут и появятся деньги для чиновников покупать дорогие авто за счет народа беря их в аренду. Как это уже делают чиновники в ЧЕРКАССАХ . Слава УКРАИНЕ!!! Мертвым Героям Слава!!!

Віктор. сказав:

10 хвилин пройшло після того як я написав коментар. Де він подівся? Черкаській владі він не сподобався і його викитули. От вам і свобода слова. Соромно мені, а Вам?

Alexander Rybalka сказав:

Шановний, коментарі проходять премодерацію з метою уникнення явних образливих висловлювань, використання обсценної лексики та закликів до насильницької зміни державної влади, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнеці, закликів до скоєння дій протиправного характеру, що несуть загрозу громадській та національній безпеці. Ваш коментар було погоджено та опубліковано тоді коли модератор не виявив у ньому наявних засторог для оприлюднення

Марина сказав:

На одного пацієнта 600 тис. грн. в місяць? Блєф!

ВАНЯ сказав:

Принимают народ за дураков. Миллионами воруют, а для народа шиш.

Інсулінозалежний !!!!! сказав:

Цікаво… а раніше у міськраді не знали про те що коштів недостатньо? Хоч один з ВАС, керовники міста, знає як це жити з цим захворюванням і немати інсуліну??? Ми ж можемо бути без хліба, без їжі…, але без інсуліну ми ПОМРЕМО! СХАМЕНІТЬСЯ, ДУМАЙТЕ НЕ ЛИШЕ ПРО ТЕ,ЯК НАБИТИ СВОЇ КИШЕНІ, хоч ТРІШКИ ПОДУМАЙТЕ ПРО ТИХ, ЧИЄ ЖИТТЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, ЧИ БУДЕ В НЬОГО ІНСУЛІН!

Марина сказав:

Черкащани, відгукніться , хто отримує в місяць інсулін на 600 тис. грн. Поділіться інформацією, що ви з ним робите?

Вгору