У Черкасах з’явився Дід Мороз-безхатько

27 листопада 2015, 23:46

603282

У соцмережах опублікували відео, на якому чоловік у одязі новорічного героя прогулювався вулицями міста, інформує vikka.ua.

Чоловіка у костюмі Діда Мороза черкащани помічали у центрі та Південно-Західному районі. За словами очевидців, герой відео одягнувся так не заради жарту: він безхатько, якому просто нічого одягнути. Йому близько 35 років.

Відео користувача Ігор Костюк

"Невідомо, що чекає кожного! Цей чоловік з'явився на вулиці недавно. Хто знає його долю? Можливо, він прийшов з АТО. Засмутило, що багато людей насміхаються з такої людини, а не намагаються йому допомогти. Це сумно", – написала у спільноті "Типові Черкаси" користувач Анастасія Войцех.

Готові допомогти бездомному чоловікові з теплим одягом у Черкаському центрі гостинності, який допомагає переселенцям зі Сходу.

"Якщо людина потрапила в біду, якщо їй немає чого одягнути, ми готові їй допомоги, чим зможемо. Наразі в нас у наявності є теплі речі, однак чоловічого взуття поки що немає", - зазначили волонтери Центру гостинності.

Центр гостинності розташований за адресою: вул. Благовісна, 170 (колишня тютюнова фабрика), 1-й поверх. Графік роботи: вівторок, четвер, субота, з 11:00 до 18:00.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору