У Черкасах збиратимуть армійські вантажівки

13 березня 2016, 08:11

9457

Білоруські армійські вантажівки будуть збирати в Черкасах на заводі корпорації «Богдан»

Військові МАЗи будуть збирати в Україні. Про це інформує Діловий регіон з посиланням на CarDiagram.

«Партнерство обговорювалося ще в минулому році. Наскільки мені відомо, про це вдалося домовитися», - прокоментував ситуацію співрозмовник видання. За його інформацією, армійські всюдиходи будуть випускати в Черкасах на заводі корпорації «Богдан».

Представники «Богдана» цю інформацію підтвердили. «Українська корпорація «Богдан» і Мінський автомобільний завод (Білорусь) уклали угоду про виробництво на потужностях корпорації в Черкасах вантажівок», - пояснили в прес-службі корпорації.

На першому етапі «Богдан» буде збирати дві моделі. Одна з них - МАЗ 5316. Це повнопривідний вантажний автомобіль, який використовується, як військовими, так і «цивільними». Ще одна модель, складання якої освоять в Черкасах, - МАЗ 6317. Це більш серйозна машина. У неї три мости і також привід на всі колеса.

Поки мова йде тільки про великовузлове складання. Але в подальшому український автовиробник має намір локалізувати виробництво залучаючи вітчизняних виробників комплектуючих.

Представники «Богдана» відзначають, що техніка буде мати подвійне призначення і може бути використана як цивільними так і силовими структурами в зоні проведення АТО.

Коментарі

Вгору