У Черкасах засудили двох чоловіків за згвалтування та пограбування 16-річної дівчини

29 вересня 2017, 08:02

Черкаською місцевою прокуратурою було скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків, 1976 та 1991 р.н., за вчинення зґвалтування та грабежу 16-річної місцевої жительки.

Так, працівниками Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області затримано двох чоловіків, які неподалік від вул. Луначарська в м. Черкаси вчинили протиправні дії відносно 16-річної місцевої жительки, а саме, зґвалтування і грабіж.

Встановлено, що один із злочинців із застосуванням фізичного насильства та погроз зґвалтував 16-річну черкащанку. Після скоєння злочину чоловіки забрали у потерпілої мобільний телефон і зникли в невідомому напрямку.

В ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено особи зловмисників, яких в подальшому було затримано та взято під варту.

Суд, з’ясувавши фактичні обставини кримінальних правопорушень, дослідивши зібрані в ході досудового слідства докази, визнав обвинувачених винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.2 ст.186 (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно за попередньою змовою групою осіб); ч.3 ст.152 (зґвалтування, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої), ч.2 ст.153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 152 КК України, скоєне щодо неповнолітньої).

За результатами судового розгляду гр. Ш., 1991 р.н., за скоєння грабежу засуджено до 4,6 років позбавлення волі, а гр. П., 1976 р.н., за вчинення крім цього, статевих злочинів відносно неповнолітньої – до 12 років позбавлення волі.

Наразі вирок не вступив в законну силу у зв’язку з перебігом строку на апеляційне оскарження прийнятого рішення.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Коментарі

Вгору