У Черкасах запустили унікальний сервіс – запису до лікаря в режимі онлайн

08 червня 2017, 14:27

Фото: Про все

У Черкасах представили унікальний сервіс - запис до лікаря в режимі он-лайн. До сервісу підключені всі медичні заклади міста. Тепер у лікарнях мають зникнути черги як до реєстратури, так і до кабінетів лікарів. Розробники переконують, що це передовий та унікальний досвід, якого досі не було в Україні.

«Запис онлайн» у Черкасах запустили на початку літа. Й за цей час вже встигли протестувати його в дії.

- Це серйозна подія, до якої ми йшли кілька років. Спочатку ми запровадили електронну реєстрацію і вже зараз 150 тисяч мешканців міста занесені до бази реєстру пацієнтів, - говорить директор Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олег Стадник.

Для запису потрібно зайти на сайт www.mymedcabinet.com.ua та обрати потрібний медичний заклад та лікаря, до якого хочете записатися на прийом. Та для цього потрібно бути зареєстрованим в лікувальних установах міста. Під час запису треба точно вказувати своє прізвище та номер телефону.

Є в системі і функція "скасувати запис". Розробники передбачили, що в разі, якщо пацієнт двічі упродовж двох місяців запишеться, але на прийом не прийде, то він автоматично потрапляє у чорний список.

Керівник проекту, заступник директора ТОВ «АЛТ Україна ЛТД» Вадим Терентюк, говорить, що над розробкою черкаського онлайн-запису працювали українські розробники.

На сайті також є покрокова інструкція.

Також розробник говорить, що система максимально захищена від зовнішнього втручання.

Коментарі

Вгору