У Черкасах заохочуватимуть вундеркіндів

13 листопада 2015, 09:39

14951

Цьому сприятиме профільна програма «Черкаські таланти», дія якої поширюватиметься на учнів шкіл естетичного виховання міста (їх у Черкасах – 6). Проект такого документу на наступні п’ять років затвердили на засіданні виконавчого комітету. Далі, аби програма набула чинності, її мають схвалити депутати міської ради, пише Інфоміст.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Марини Бакланової, завдяки цій програмі, серед іншого, обдаровані черкаські діти можуть безкоштовно захищати честь нашого міста на конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів. Так, впродовж попередніх 5 років представляти наше місто на конкурсах та фестивалях в Україні та за її межами за рахунок коштів цієї програми мали змогу 680 учнів та творчих колективів шкіл естетичного виховання.

А ще обдаровану молодь у рамках цієї програми заохочують стипендією міського голови. У попередні роки її отримували 99 вихованців – переможців міжнародних конкурсів із найвищим рейтингом серед інших.

– На сьогодні розмір цієї стипендії становить 200 грн у місяць, а призначається вона на навчальних рік. Уже в наступному році ми запановували збільшити її до 300 грн, а в перспективі – до 500 грн, – зауважила – Також у цьому році ми започаткували практику вручення винагород і викладачам, які підготували цих переможців.

Поділитись

Коментарі

Вгору