У Черкасах зафіксували отруєння безпритульних собак (відео)

26 лютого 2016, 08:38

Безымянный

Масове отруєння безпритульних собак знову зафіксували у Черкасах. У місті функціонує притулок та служба відлову собак, яка забирає агресивних псів з вулиць. Втім нелюди все одно продовжують вбивати бродячих тварин, інформує ЧСН.

Натовп людей зібрався над дворовим Рижиком. Пес вже декілька годин б’ється у конвульсіях. Що собаку отруїли – немає сумніву, за останні два тижні нелюди знищили тут їх не один десяток.

За муками тварини спостерігають і випадкові перехожі. Що така нелюдська жорстокість можлива у сучасному світі, кажуть, віриться важко.

Про випадки отруєння собак ледь не щотижня повідомляють місцевим зоозахисникам. Ті наголошують – смерті тварин не випадковість, мруть чотирилапі від сильнодіючого яду, врятувати їх вдається не завжди.

І хоча в Черкасах є притулок для собак та діє служба їх відлову, догхантери продовжують знищувати безпритульних тварин. Психологи стверджують, 60% тих, хто чинив зооагресію, з часом можуть жорстоко поводитись і з людьми.

Найважливіше, що такі дії мають обовязково засуджуватись суспільством. Інакше винищувачі тварин відчують безкарність і тоді кордони жорстокості можуть розширитись.

Поділитись

Коментарі

Вгору