У Черкасах за два місяці крадії наробили 86 “дірок” на дорозі

01 листопада 2015, 17:30

2014-06-132У Черкасах тримає позиції негативна тенденція до викрадення кришок люків оглядових колодязів каналізаційних та водопровідних мереж "Черкасиводоканалу", що набула популярності у крадіїв на початку вересня. А вже станом на кінець жовтня зловмисники своїми діями завдали збитків водному підприємству на більше, ніж 90 тис. грн. Це – за 41 викрадену чавунну кришку з оглядових колодязів. Всього за два місяці осені крадії наробили по місту 86 "дірок" на зелених зонах і проїжджій частині.

Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

– На жаль, це не нова для нас проблема. Для порівняння за вересень-жовтень 2014 року з оглядових колодязів мереж "Черкасиводоканалу" було викрадено 59 кришок, – таку невтішну статистику наводитьначальник центральної диспетчерської служби "Водоканалу" Тарас Гончаренко. – Та все ж черкащани небайдужі до проблем міста і нашого підприємства зокрема. Завжди повідомляють про відкриті люки чи підозрілих осіб. Ми, своєю чергою, оперативно накриваємо "дірки" сучасними полімер-пісчаними кришками, що не цікавлять злочинців у матеріальному плані.

Водночас, відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я жителів міста, особливо для дітей. Значна частина колодязів знаходиться на проїжджій частині, їх відсутність може призвести до аварій на дорозі. Тому, побачивши відкритий люк чи ж зловмисників, підприємство просить черкасців повідомляти до диспетчерської служби "Водоканалу" (37-35-33) чи у правоохоронні органи 102.

Поділитись

Коментарі

Вгору