У Черкасах ярмарок з продажу квітів триватиме до кінця січня

13 листопада 2015, 20:56

01

У Черкасах ярмарок з продажу квітів по вулиці Смілянській, 33 триватиме до 31 січня. Таке рішення сьогодні затвердили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, передає кореспондент УНН-Центр.

Комунальне підприємство “Черкаські ринки” звернулось до виконавчого комітету з проханням продовжити продаж квітів. Адже торгівельні прилавки, де вони продаються, мають привабливий зовнішній вигляд у центрі міста.

Однак, перед голосуванням член виконкому Сергій Гончар висловив обурення щодо такої пропозиції.

“Розумієте, ми дозволяємо торгувати п'яти підприємцям, до них приходить ще 20 підприємців і заявляють чому одним можна, а іншим - ні. У результаті маємо шалений стихійний ринок на якому, крім квітів, продають труси, креветки, банани і багато інших речей та продуктів. І міліція їх не розганяє, бо одні продавці все ж таки легально продають та мають відповідні документи, а решта - ні. Моя думка — торгівлі по вулиці Смілянській не повинно бути”, - сказав Сергій Гончар.

Натомість 8 членів виконкому проголосували “за” продовження ярмарку з продажу квітів до кінця січня, обгрунтувавши, що рішення стосується тільки торгівлі квітами.

Нагадаємо, квітковий ярмарок почав працювати з 1 березня 2015 року. Його площа 10 квадратних метрів на 5 торговельних місць.

Поділитись

Коментарі

Вгору