У Черкасах вже рік не можуть встановити відеокамери спостереження

25 червня 2018, 11:27

28 відеокамер спостереження, які для Черкас було придбано ще торік, ніяк не можуть встановити. Про проблему йшлося під час оперативної наради. Проте, засоби відеонагляду вкрай потрібні місту, де щодня лише по факту фіксуються крадіжки комунального майна.

Увагу саме на цьому моменті зосередив заступник начальника Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Олександр Овсієнко. Зі слів директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, головна причина затримки зі встановленням відеокамер пов'язана зі зміною керівництва та тривалими страйками на ПАТ „Черкасиобленерго “, а також із судовими справами, в яких потонуло це підприємство. Не зважаючи на те, що туди було надіслано безліч листів з проханням пришвидшити процес, віз і нині там.

— Місця встановлення камер уже погоджені, виготовлена проекто-кошторисна документація. Тож незадовго відеокамери облаштують в найбезпечніших місцях за інформацією поліції, — прокоментувала чиновниця. — Камери мають бути підключені до електричного живлення, мережі інтернет та серверу Нацполіції. Нині ми обираємо інтернет провайдера. Було бажання, аби ним виступило державне підприємство „ Укртелеком “, однак там зависокий та не підйомний для міста тариф. Так на рік з бюджету міста за послуги провайдера знадобиться залучити більше, ніж 600 тис. грн.

Остаточне рішення щодо визначення провайдера та термінам встановлення відеокамер, можливо, буде прийнято у цю середу на спеціальній нараді в міськвиконкомі.

Вгору