У Черкасах виявили дві “проблемні” іномарки

24 січня 2017, 18:47

FUDI

У сервісному центрі МВС Черкас виявили дві іномарки зі зміненими номерами кузовів. 

Так, 23-річна жінка звернулася до фахівців з приводу зняття з обліку придбаного нею автомобіля. Дівчина отримала право розпоряджатися автомобілем «AUDI 100» на підставі доручення, але вирішила зняти його з обліку і переоформити на себе.

Однак, під час проведення огляду співробітниками сервісного центру МВС разом з працівниками експертної служби було встановлено, що номерний майданчик кузова на «AUDI» локально вварений, а номер двигуна взагалі знищений.

мерс

Не пощастило з переоформленням автомобіля Mercedes-Benz і жителю міста Боярки Київської області, який звернувся до сервісного центру Черкас. В ході перереєстрації транспортного засобу працівники центру, спільно з фахівцями експертної служби МВС також виявили, що номерна панель кузова автомобіля, разом з суміжними його деталями, вварена в кузов з іншого транспортного засобу.

На місце події було викликано фахівців відділу поліції ГУНП в Черкаській області. За цими фактами проводиться перевірка.

Працівники Регіонального сервісного центру МВСзастерігають громадян бути обачними при купівлі транспортних засобів. При виникненні будь-яких сумнівів, рекомендуємо негайно звертатися до фахівців територіальних сервісних центрів МВС області.

За інформацією прес-служби РСЦ МВС в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору