У Черкасах виберуть найкрасивішу студентку, яка представлятиме область у Києві

18 травня 2017, 12:26

Фінал сьомого конкурсу краси, кмітливості й таланту «СтудМіс Черкащини 2017» відбудеться 19 травня о 18.30 в палаці культури «Дружба народів». Конкурсні виходи красунь оцінюватиме компетентне журі.

Понад два місяці дівчата наполегливо готувалися до фіналу: займалися в тренажерній залі, брали участь у рекламних зйомках, відвідували численні репетиції, демонстрували свої таланти. Крім омріяної корони та подарунків перша красуня отримає подорож до Європи від мережі туристичних агенцій «Соната». Крім того, ще одну туристичну путівку «Соната» підготувала і для «Міс глядацьких симпатій», яку обиратимуть глядачі в залі.

– Цього року ми підготували аж п’ять корон для наших красунь, – розповідає засновник і головний організатор конкурсу «СтудМіс Черкащини» Марина Богомазова. – З кожним роком рівень конкурсу зростає, також збільшується кількість охочих взяти в ньому участь. Конкуренція досить висока. Але дівчата мають перед собою чітку мету, тому дуже сумлінно ставляться до процесу підготовки. Переможниця конкурсу представлятиме Черкащину на всеукраїнському етапі конкурсу краси «СтудМіс України», що традиційно відбудеться восени в Києві.

Коментарі

Вгору