У Черкасах відзначили «Годину Землі» (фото)

26 березня 2018, 21:06

24 березня о 20-30 черкасці, як і жителі різних країн світу, вимкнули  світло на одну годину, аби засвідчити єдність дій  у боротьбі зі зміною клімату. Така всесвітня акція традиційно відбувається щороку останньої суботи березня. Приміром, у місті цього дня вимкнули підсвітку на громадських установах (таких як РАЦС, МВК, ОДА тощо) та інших міських об’єктах (тризуб на кільці, Вежа Шухова).

За ініціативи ряду громадських організацій та особисто – члена виконавчого комітету Діани Тяско, починаючи з 16-ої години, у суботу, 24 березня у ТРЦ «Любава» відбулись ряд культурно-розважальних заходів для дітей, молоді та їх батьків. Це, зокрема, різноманітні майстер-класи, виставки, концертна програма тощо.

Участь у заході взяв  заступник міського голови Юрій Ботнар.

А о 20-30  на площі перед міськвиконкому відбувся  спільний флешмоб, у ході якого присутні сформували цифру 60 – саме на стільки хвилин буде вимкнено світло, аби засвідчити  підтримку всесвітньої акції «Година Землі».

Після чого – на площі відбулось видовищне фаер-шоу.

- Година землі - це час для того, щоб звільнити розум від повсякденних турбот і задуматися на своїм місцем на планеті та своєю роллю в її житті. Кожен із нас може бути творцем чи руйнівником. У кінці 19 на початку 20 століття людина теж думала, що є творцем: будувала заводи, каскади ГЕС, атомні станції, творила винаходи, що спрощують життя тощо. Проте зараз ми спостерігаємо, що ті "творіння" не були досконалими й зараз є руйнівними для природи. Тому нам потрібно навчитися СпівТворчості з Природою. Треба кожну нашу технологію "узгоджувати" із Планетою. Адже Планета - це наша спільна домівка, яка вміщує в собі не лише людей, тварин, рослини, а й води, землі, повітря та цілі екосистеми, від яких залежать усі живі істоти. Тому кожен із нас є гвинтиком у механізмі життя Планети. Важливим чинником є виховання "маленьких гвинтиків", дітей, які скоро будуть локомотивами змін у нашому суспільстві.  Перед заходом "Година Землі" члени ВГО "Сокіл", працівники Центру національно-патріотичного виховання та члени Науково-освітньої ініціативи "Екостиль" два тижні ходили до дітей у школах та розповідали їм про те, яким чином кожна людина може врятувати довкілля. Молодь - наша надія. Вони готові змінюватися, слухати, наслідувати. Тож ми робимо все для того, щоб серед них поширювати ідеї, які сповідує Всесвітній Фонд природи, - зазначила Діана Тяско.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору