У Черкасах відкрилася виставка “ванільної” художниці

21 червня 2015, 17:33

u-kraeznavchomu-muzei-pokazaly-barvy-dushi.12 (1)

Перша персональна виставка робіт молодої черкаської художниці Вікторії Самарської відкрилася 19 червня в Обласному краєзнавчому музеї. 

Про це інформує in.ck.ua.

На створення серії картин художницю надихнула класична скульптура, яку захотілося "перемістити" у природу – на фон блакитного неба, рослин і тварин.

u-kraeznavchomu-muzei-pokazaly-barvy-dushi.12

- Я хотіла, щоб ці скульптури були не в стінах музею, а ожили саме на природі… В моїх очах вони дуже живі, - зазначає Вікторія. - Ось, наприклад, "David"... Коли я на нього дивлюся, мені так і хочеться "вийняти" його із цих музейних стін і перемістити на тло блакитного неба. Я не дуже люблю малювати відкритими кольорами: завжди малюю в пастельних тонах і спокійно, як кажуть мої друзі, "ванільно"… Навіть коли намагаюся зробити яскравіше, все одно виходить так. А надихають мене краєвиди Дніпра. Якби я жила у місті, де немає води, не знаю, звідки черпала б натхнення…

u-kraeznavchomu-muzei-pokazaly-barvy-dushi.12 (2)

 

Вікторія Самарська брала участь у багатьох художніх виставках, неодноразово підтримувала проекти і акції, які організовували музеї Черкас. Головними вчителями і наставниками вважає митців: Лесю Корж, Олену Бондар, Максима Кулішова.

Виставку "Барвами душі" можна відвідати в Обласному краєзнавчому музеї до 6 липня з 10:00 до 18:00.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору