У Черкасах відкрилась виставка-конкурс дитячої творчості “Великдень” (фото)

05 квітня 2018, 20:05

Щорічно, напередодні Великодній свят, у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відкривається виставка-конкурс дитячої творчості «Великдень». Мистецький захід організовується з метою відображення українських традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.

Цьогоріч 236 талановитих черкаських дітлахів презентували на виставку-конкурс 47 писанкових гірлянд, 50 пасхальних сувенірів і композицій на весняну та Великодню тематику. Яскраві, неординарні, творчі  та креативні святкові експонати виконані у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва: писанкарство, квілінг, декупаж, паперопластика, пап’є-маше, клаптикова пластика, кераміка тощо.

Кращі роботи вихованців будуть представлені на виставці вуличних інсталяцій «Черкаська писанка – 2018», яка відбудеться в рамках міського проекту «Писанковий рай» та «Черкаського Великоднього фестивалю» з 4 по 17 квітня у сквері «Юність».

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору