У Черкасах відгримів “Танцюючий листопад”

05 листопада 2015, 07:32

1 (1)

Плідно пройшов Чемпіонат Черкаської області з сучасної хореографії «Танцюючий листопад» для півтори сотні танцівників – вихованців Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Цього року понад 1700 учасників з Черкас  та області мали змогу продемонструвати свою майстерність у виконанні сучасних танцювальних стилів та напрямків.

Організатори – Народний художній танцювальний колектив «Вікторія» Багатопрофільного молодіжного центру при підтримці Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

2 (1)

Мета хореографічних змагань – розвиток та популяризація сучасних танців у Черкаській області; широке залучення молоді до занять сучасними танцями та здорового способу життя; підвищення майстерності танцівників; визначення кращих танцівників та колективів України; формування збірної команди області для участі у Відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців; відбірковий етап на Відкритий Кубок України з сучасних танцювальних стилів.

3 (1)

На 205 призових нагород збільшилась скарбничка досягнень вихованців Багатопрофільного молодіжного центру!

Вітаємо з перемогою юних танцівників та керівників хореографічних колективів – Сухенко Вікторію, Нестеренко Тамару, Пляшечко Віолетту та Сакунова Олексія!

4 (1)

Поділитись

Коментарі

Вгору