У Черкасах відбувся урочистий мітинг на честь воїнів-афганців

17 лютого 2014, 11:07

15 лютого 2014 року у Черкасах на Площі Слави біля Пам’ятного знака на честь загиблих воїнів у радянсько-афганській війні відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

До присутніх, зокрема, звернулися перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Анатолій Івашкевич, заступник голови обласної ради Василь Касян, заступник міського голови Черкас Володимир Ромашов, голова  Черкаської обласної організації УСВА Олександр Рибченко, голова Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану Ігор Павлов, заступник військового комісара з виховної роботи Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко, академік Академії проблем безпеки, оборони та правопорядку, член ради ветеранів Афганістану Геннадій Кузьмичов, батьки загиблих в Афганістані, учасники тих подій.

«Підписання Главою держави акта про оголошення в Україні 2014 року Роком учасників бойових дій на території інших держав свідчить про значну увагу Президента Віктора Януковича до вирішення проблем учасників локальних війн та військових конфліктів, передусім до ветеранів-афганців.

Ви є особливими людьми в нашому суспільстві, які подають справжній приклад для молоді, уособлюючи своїм життям і діяльністю одвічні людські цінності: мужність, порядність, взаємодопомогу, справжню чоловічу дружбу та повагу до людей. Нам важливий Ваш приклад, Ви – взірець для прийдешніх поколінь.

Ви достойно виконували свій військовий обов’язок перед державою, будучи за тисячу кілометрів від рідної землі. Ваш героїзм ми пам’ятаємо і шануємо по сьогодні. Ваше життя і Ваш ратний подвиг гідні наслідування.

Сподіваємось, що й надалі воїни-афганці братимуть активну участь у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління», – зазначили у своїх зверненнях виступаючі.

Вони побажали ветеранам-афганцям міцного здоров’я, оптимізму, життєвої наснаги, достатку і злагоди у родинах.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору