У Черкасах Сили Майдану вимагають звільнити з міськради одіозних представників Партії регіонів

28 квітня 2015, 11:06

4bc17551aff29653d6098c74385a36b5

Представник Координаційної ради Сил Майдану Черкащини Даниїл Майоров нагадав депутатам міської ради, на яких умовах громадськість підтримала проект програми соціально-економічного розвитку (який сьогодні депутати розглянуть на сесії). 

Про це він повідомив щойно під час засідання сесії Черкаської міськради.

- На останньому засіданні виконкому члени виконавчого комітету на громадських засадах пішли на зустріч депкорпусу і підтримали проект рішення програми соціально-економічного розвитку, який сьогодні винесений на розгляд, але за однієї умови. За рік з міськради не було звільнено жодного одіозного представника Партії регіонів, тому у найближий час ці посадовці повинні бути відсторонені, - заявив Даниїл Майоров.

Він зазначив, що йдеться про Андрія Наумчука, Сергія Отрешка, Артура Савіна, Віталія Дядченка та Ольгу Сисоєву. Першими кроками на шляху до звільнення цих осіб, на думку представників Координаційної Ради Сил Майдану Черкащини, повинні бути:

- доручити відділу виконкому провести аналіз виконання чи не виконання доручень від керівників;

- створення робочої групи з напрацювання змін структури міськвиконкому.

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький дав доручення відділу з питань роботи виконкому протягом тижня зробити аналітику щодо не виконання доручень чиновниками.

Нагадаємо, 24 квітня представники Координаційної ради сил Майдану Черкащини направили звернення міському голові Черкас Сергію Одаричу, в якому запропонували змінити структуру виконавчого комітету міської ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору