У Черкасах судять бойовиків ЛДНР

20 червня 2018, 13:27

Соснівський районний суд міста Черкаси розглядає справи відносно двох громадян, котрі воювали на боці терористичних організацій ЛДНР. Один з них затриманий та перебуває в черкаському СІЗО. 

Інформація про це доступна на інтернет-ресурсі Судова влада України.

У коментарі «Про все» прокурор відділу прокуратури Черкаської області Вадим Коломієць повідомив, що вказані громадяни брали активну участь у діяльності ЛНР та ДНР.

На фото: уродженець смт. Цибулів Монастирищенського району, який наразі перебуває у розшуку

Одного з них, громадянина Росії, учасника незаконного збройного формування  ЛНР  в 2016 році було затримано в Христинівському районі, в домівці своєї співмешканки. Інший же підсудний, уродженець смт. Цибулів  Монастирищенського району, наразі перебуває в розшуку, і суд відносно нього відбувається заочно.

За наявною інформацією, вказана особа продовжує воювати на боці терористів в складі так званої «Республіканської гвардії ДНР». За інформацією інтернет-сайту «Миротворець», бойовик перебуває на посаді заступника командира батальйону по роботі з особовим складом.

Згадані бойовики звинувачуються у створенні терористичної групи чи терористичної організації. Згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України за це передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 15 років.

Поділитись

Коментарі

Ronald сказав:

Що за вилка від 8 до 15? тільки смертна кара, та ще під час війни!

Вгору