У Черкасах „стихійники” готуються до „війни” із владою за свої місця (фото)

30 червня 2016, 17:30
Фото: Про все

Фото: Про все

В Черкасах продовжується протистояння між міською владою та підприємцями-«стихійниками». Не зважаючи на переговори і досягнуті домовленості, то одна, то друга сторона періодично вдається до їх порушення, що призводить до конфліктів та суперечок.

Яскравим прикладом непорозумінь стала сьогоднішня зустріч керівництва області і міста зі «стихійниками» біля входу до Центрального ринку по вул. Гоголя. Шість МАФів, розташованих на в’їзді до ринку, так і не були демонтовані власниками,  всупереч попередніх домовленостей. Запропоновані підприємцям місця на ринку не влаштували їх, і тому вони відмовилися виконувати обіцянки по демонтажу.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Міська влада вже демонтувала торгові намети на проїжджій частині Гоголя і прибрала їх з вул. Небесної сотні (колишня Леніна – ред.). Ми знаємо, що в неділю (3 липня – ред.) міська влада планує зносити наші торгівельні ряди, що на тротуарі по вул. Гоголя. Вони нагонять поліції, але і ми готові до цієї війни. Ми будемо у всеозброєнні і не допустимо, щоб нас позбавили засобів до існування, - наголосив у коментарі «Про все» керівник Черкаської профспілки приватних підприємців, працівників торгівлі і сфери послуг Леонід Запорожець.

Фото: Про все

Фото: Про все

Підтвердженням його слів стала протидія підприємцями поліції та муніципальній інспекції під час ліквідації МАФу, розташованого біля ЦДЮТ по вул. Гоголя. Після майже шестигодинного протистояння (навіть злива не завадила), власник МАФу -  підприємець Євген Бабсков - пішов на поступки, змусивши заступника міського голови Геннадія Шевченка дати обіцянку про обов’язкове затвердження йому місця торгівлі біля магазину ЧПК по тій же вулиці під час найближчого засідання виконкому.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Ми зробимо все, щоб проголосувати за узаконення цього МАФу на завтрашньому виконкомі. Сьогоднішні суперечки можна вважати і певним шантажем з боку підприємця, але з іншого боку це можна розглядати і як намагання влади йти назустріч підприємництву. Проблема саме в їхньому небажанні йти назустріч і невиконанні домовленостей. Сьогодні ми демонтували цю споруду, завтра на виконкомі прийматимемо рішення про демонтаж торгових рядів вздовж тротуару по вул. Гоголя біля Центрального ринку, - повідомив Геннадій Шевченко.

Фото: Про все

Фото: Про все

Підприємці, у свою чергу, звинувачують владу у відсутності раніше обіцяних місць на ринках. Ті, що вже оглядалися «стихійниками», їх не влаштовують: де - через місце розташування, де - через відсутність потенційних покупців, а де і через загальну площу.

Коментарі

Сергей сказав:

Насколько мне известно, то Лысак не состоит В БЮТ. Они его тоже кинули. Обещали его маме продлить, на сесии договора аренды под киосками и кинули.

Вгору