У Черкасах стартував всеукраїнський тур на експресах по Дніпру

19 червня 2017, 11:23

Більше сотні черкаських школярів - діти учасників АТО та вихованці творчих студій сьогодні зможуть насолодитися катанням на підводних крилах "ракет". Нагадаємо, пасажирське судноплавство у Черкасах почалося ще 1846-го року, коли з'явився праобраз нинішнього річкового порту.

З нагоди початку Всеукраїнського туру на Річковому вокзалі влаштували свято. На нього завітали перші особи міста та народні депутати. Так, Олег Петренко наголосив, що потрібно створити умови для того, щоб інвестори вкладали у річковий транспорт кошти, а люди отримали можливість плавати до інших міст Дніпром.

Сьогодні насолодитися поїздкою Дніпром зможуть 140 черкаських дітей.

- Дніпро у нас використовується активно, - сказав директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. - Адже у нас і школа з веслування працює, і клюб юних моряків. Переконаний, ми повернемо славну історію судноплавства у Черкасах.

Він побажав малечі гарної подорожі та висловив сподівання, що проект стане традиційним.

- Дякую підприємству "Нібулон" за ракети, які кататимуть наших дітей сьогодні, - додав заступник міського голови Геннадій Шевченко. - Водні шляхи мають працювати, приємно бачити, що оживає водна артерія та її сполучення. Цей проект зацікавить і екскурсійний напрямок Київ-Черкаси-Чигирин. Відновляться, можливо, і грузові перевезення.

Наразі перевезення охоплять маршрут від Черкас до Сокирного.

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Коментарі

Вгору